KARABÜK YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığından (Türkiye Ulusal Ajansı) Bizleri Sevindiren Açıklama

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) kapsamında Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğümüz K101, K0102, K229  türlerinin her birinden projesi kabul edilerek Türkiye'de ender okullardan biri olmuştur.  
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığından (Türkiye Ulusal Ajansı) Bizleri Sevindiren Açıklama

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) kapsamında Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğümüzün hazırlamış olduğu "Ortaöğretimde Akran Zorbalığı ile Mücadelede Yenilikçi ve Etkili Yaklaşımlar" ve "Don'T Be Bully, Be Friend Fully" projeleri ile "Metal Teknolojisi Alanında Öğrenim Gören Öğrencilerimizin Avrupada Kaynakçılık Stajı" projesi Türkiye Ulusal Ajans tarafından kabul edildi.   Projelerin hazırlanmasında büyük emeği olan Okul Müdürü Mahir Emre DOĞUŞ başta olmak üzere projede emeği geçenleri tebrık ediyor, bu başarının tüm okullarımıza örnek olmasını istiyoruz.  

 

 

09-08-201909-08-2019

Yenice Kaymakamlık Binası - 0370 766 26 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.